ФЕСТИВАЛЬ СЕРЕДНЬОВІЧНОЇ КУЛЬТУРИ “ФОРПОСТ”

Починаючи із сивої давнини його стіни зросли на скелі для захисту людського життя. Вогняні ріки ворога розбивалися об його могутні груди та пересихали біля його підніжжя. ФЕСТИВАЛЬ СЕРЕДНЬОВІЧНОЇ КУЛЬТУРИ “ФОРПОСТ”

Непохитні вежі бачили перемогу лицарів та падіння правителів, тріумф переможців та розпач переможених. Кожен його камінь, омитий славою та поезією, дихає і сьогодні. Надійний прихисток та неприступна твердиня. Місце, де зупинився час — Форпост!

Фестиваль середньовічної культури «Форпост» відбудеться 1-3 травня 2015 року у місті Кам`янець-Подільський. Цей найбільший в Україні фестиваль проходитиме на території старої фортеції – одної з найвидатніших фортифікаційних споруд нашої країни. Через багато століть стіни древньої фортеці знов побачать відважних лицарів, прекрасних дам, талановитих майстрів та артистів. На фестивалі очікується близько 500 учасників з України та інших країн.

Учасники фестивлю, члени клубів військово-історичної реконструкції, проживатимуть у відтвореному середньовічному поселенні 14-15 ст. Для гостей та учасників фестивалю на великій сцені виступлять фаворити української та зарубіжної фолк сцени. Розпочнеться все з урочистого відкриття фестивалю, під час якого лицарські команди пройдуть урочистим парадом по території фортеці. А далі кожен може вибрати, що саме йому до вподоби — дивитися найбільш видовищні бої, приймати участь у танцювальних майстер-класах, куштувати смачні страви на історичній кухні, або приймати участь у різноманітних конкурсах та іграх. Головне, що програма побудована таким чином, що відвідувачі зможуть встигнути усе!